Miejsca

Świat (47)

Tutaj znajdują się wszystkie posty z naszego bloga, bez podziału na kontynenty czy państwa.

Australia (30)

Australia - tu mieszkamy, pracujemy i żyjemy. Zaczytaj się w opowieściach o kangurach, czerwonej ziemi i Aborygenach a zakochasz się w tym miejscu tak samo jak my.

Azja Południowo-Wschodnia (3)

Egzotyczna mieszanka, a w jej centrum półwysep Indochiński i Archipelag Malajski, do których przynależą min. Indonezja, Tajlandia, Kambodża, Wietnam, Malezja, Singapur czy Filipiny. Po naszej wizycie na Bali, mamy apetyt na więcej!

Europa (2)

Stary Kontynent a na nim 46 unikalnych krajów. Antyczne Ateny, starożytny Rzym, romantyczny Paryż, kosmopolityczny Londyn, tętniąca życiem Barcelona, klimatyczny Berlin, zachwycający Kraków, monumentalna Moskwa.

Nowa Zelandia i Oceania (12)

Perła na Pacyfiku. Lodowce, wulkany, gejzery, plaże, krystaliczne turkusowe jeziora, fiordy, góry, podzwrotnikowe lasy, i to wszystko na powierzchni mniejszej od Polski! Absolutnie unikalne miejsce na Ziemi, które pokochaliśmy i do którego chcemy wracać.

Polska (1)

Polska to kraj niezwykle różnorodny i trochę jednak niedoceniany. Mamy majestatyczne góry, urokliwe kurorty nad Morzem Bałtyckim, przepiękne mazurskie jeziora, miasta przepełnione historią, oraz wiele innych perełek wciąż czekających na odkrycie.

Singapur (2)

Singapur to dla wielu turystów nie zawsze cel sam w sobie, ale bardzo często przystanek na trasie. Tak do tej pory było i z nami. Przez ostatnie trzy lata kilkukrotnie w drodze z Australii do Europy i z powrotem, mieliśmy międzylądowanie właśnie w Singapurze. Zawsze jakoś brakowało nam czasu żeby zatrzymać się tu na dłużej.